لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دوره نرم افزار های حسابداری

امروزه 98% شرکت ها انجام امور مالی و حسابداری خود را در نرم افزارهای مالی  ثبت و مدیریت می کنند و سهل الاستفاده بودن ،فارسی بودن و در دسترس بودن و دقیق  بودن و صرفه جویی در زمان و هزینه ملزوماتنی مثل کاغذ و ….  روند و رشد کار با نرم افزار را افزاریش داده است .

دوره نرم افزار های حسابداری business man billy acountant 3d illustration

آموزشگاه های حسابداری نیز در کنار آمورش اصول حسابداری و در واقع بعد از آموزش دوره حسابداری  مقدماتی دوره نرم افزار حسابدار ی را به کارآموزان خود آموز ش میدهند .که هم کارآموز بتواند به نحو احسنت آموزش ببیند و هم با استفاده از کار حسابداری شرکتهای بزرگ  حتی برای کارشناسان مالی، نیز میتواند  پیچیده و زمان گیر باشد.

، بدون آموزش نرم افزار استفاده از برنامه می تواند گیج کننده باشد. در صورتی که با آموزش گام به گام نرم افزار حسابداری می توانید کسب و کار خود را به طور موثرتر با صرفه جویی در زمان و با ارائه راه حل عمیق برای مدیریت حسابداری، صورتحساب، جریان نقدی، موجودی، مالیات و موارد دیگر مدیریت کنید.

با استفاده از نرم افزارهای مالی ، هر گونه ثبت و محاسبه ای برایتان آسان می شود. از آنجایی که یکی از انواع  وظایف حسابدار ثبت سند حسابداری در سیستم مالی است. و اگر شما آموزش نرم افزار حسابداری مقدماتی تا پیشرفته را ببنید و همیشه خود را در نرم افزار به روز نگهدارید به جایی می رسید که مدیریت تان شما را به عنوان یک حسابدار حرفه ای در نظر میگیرد که هر وقت نیاز باشد گزارشات، تجزیه و تحلیلهای حرفه ای و پیشنهادات مالی سودمندی ارائه میکنید. در نتیجه می توانید درزمان صرفه جویی  کنید .

مزایای آموزش نرم افزار حسابداری چیست؟

با استفاده از نرم افزارهای مالی ، هر گونه ثبت و محاسبه ای برایتان آسان می شود و در صرف وقت و زمان شما صرفه جویی میشود .

در مجتمع فنی و حرفه ای رهرو دوره ای به نام حسابداری ویژه شتغال داریم، که در آن به جز اصول حسابداری مقدماتی نرم افزار رایانه مالی را نیز می آموزید . و میتوانید به آسانی و سهولت وارد بازار کار شودی و همچنین در شرکتها ی خدماتی یا فروشگاه ها مشغول به کار شوید و یا اگر خود شما کارفرما هستید ، در پرداخت حقوق به حسابداری صرفه جویی می نمایید و میتوانید خودتان به عهده بگیرید .

ضمنا میتوانید با گدراندن این دوره از دو گواهینامه بین المللی حسابداری مقدماتی و رایانه کار حسابداری مالی  برخوردار شوید .

درنرم افزار مالی می آموزید:

  • کدینگ حسابداری، صدور اسناد حسابداری، عملیات پایان دوره و گزارشات نهایی حسابداری
  • عملیات طی دوره دریافت‌ها و پرداخت‌ها، مغایرت بانکی، گزارشات دریافت و پرداخت
  • تعریف کالا و خدمات مربوطه ، عملیات انبار  شامل : ورود کالا به انبار، عملیات خروج کالا از انبار، گزارشات سیستم انبارداری
  • عملیات فروش کالا و خدمات، عملیات برگشتی از کالای فروش رفته، خروج از انبار ، گزارشات سیستم فروش
  • مفاهیم حقوق و دستمزد، عملیات راه اندازی سیستم حقوق و دستمزد،انجام محاسبات حقوق و دستمزد، تهیه خروجی‌های سیستم حقوق و دستمزد