لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دوره جامع
گردشگری

دیپلم گردشگری یکی از ساده ترین و زیبا و جذاب ترین مدارک برای متقاضیان و مخصوصا کسانی که وقت کافی برای شرکت در کلاس ندارند. که البته خیلی زود و بین 6 تا 8 ماه میتوانند از آموزش و پرورش دیپلم رسمی گردشگری دریافت کنند. بعد از اخذ دیپلم گردشگری میتوانید به کار هایی که به توریسم و جهانگردی و ایرانگردی ربط پیدا میکنند بپردازید و از اولین کسانی باشید که به این حیطه وارد میشوید.

دوره های گردشگری راهنمای عمومی سلامت طبیعت گردی موزه فرهنگی محلی

برای گرفتن مدرک گردشگری باید مجموعا 96 واحد پاس شود که این واحد ها به صورت 42 الی 52 واحد عمومی و 52 الی 56 واحد مهارت است. البته آنقدر ها که به نظر میرسد سخت نیست و ما در تمام مراحل در کنارتان خواهیم بود تا به مدرک گردشگری بگیرید.

کارآموزانی که هیچ پایه ای از دبیرستان را نگذرانده و از مقطع سیکل برای دریافت دیپلم گردشگری اقدام می کنند می بایست پس از ثبت نام در رشته گردشگری، جهت اخذ دیپلم گردشگری شش مهارت فنی و حرفه ای را در آموزشگاه فنی و حرفه ای رهرو کسب نمایند. در مورد این شش مهارت در بخش های بعدی به تفصیل توضیح داده ایم. افرادی که از قبل مقاطعی از دبیرستان را گذرانده و موفق به کسب دیپلم نشده اند وابسته به تعداد واحدی که پاس کرده اند حداکثر به دریافت ۴ مهارت از ۶ مهارت گردشگری نیاز دارند. همچنین شما میتوانید برای راحتی کسب گواهینامه گردشگری با نمره خوب از کتاب ها و جزوه های اختصاصی آموزشگاه مجتمع فنی رهرو بهره مند شوید.

پیش تر هم گفتیم که کارآموزان اضافه بر مهارت های فنی حرفه ای گردشگری باید 42 الی 52 واحد عمومی هم بگذرانند. بعد از ثبت نام در دوره گردشگری و بعد از این که واحد هایی که قبلا بطور مثال در دبیرستان گذرانده اید تطبیق خوردند باید تعدادی از واحد های عمومی را هم بصورت آموزش از راه دور بگذرانید و پاس کنید که آموزشگاه رهرو در این امر به شما کمک خواهد کرد.

علاوه بر دیپلم گردشگری مجتمع فنی رهرو شش گواهی نامه گردشگری فنی و حرفه ای برای هرکدام از مهارت های گردشگری ارائه خواهد داد. که قبلا هم گفتیم علاوه بر واحد های عمومی باید 52 الی 56 واحد هم از مهارت باید بگذرانید.

مهارت های گردشگری

در صفحه مربوط به هر مهارت گردشگری میتوانید اطلاعاتی از دوره و سرفصل های تدریس در دوره به دست آورید