لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

[ux_image_box img=”703″]

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی عبارتست از هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه.

این دوره بنا به درک و خواسته های مخاطبش حضور دارد و حلقه اتصال میان معماری و طراحی داخلی است. 

در این دوره تأکید بر فضاهای داخلی دارد و با مقیاس شهری و مقیاس انسانی و فضای عمومی توسعه یافته و در نهایت باعث یکپارچگی و چیدمان در فضا و از جهت دیگر استفاده درست ساکنان از آن می شود.

معماری داخلی: نمای ساختمان، محوطه سازی است در توضیح بیشتر می توان گفت دکوراسیون داخلی یا طراحی داخلی علمی است فراتر از یک اعمال سلیقه ساده به تحلیل در بررسی کاربری یک فضا رنگ ها و نورپردازی – وسایل دکوری – مبلمان و هارمونی بین عناصر مختلف می پردازد.

معرفی دوره معماری و دکوراسیون داخلی

در این دوره از مرحله مقدماتی تا پیشرفته تدوین شده است که کلیه دروس تخصصی معماری و معماری داخلی در جهت شناخت فضا و محیط و از طرف دیگر با به کار گیری نرم افزارهای مرتبط مانند AUTOCAD و ۳DMAX –از مقدماتی تا پیشرفته—و V-RAY ، REVIT برای بازبینی درست فضا تدوین شده است.
در این دوره دانشپذیران آشنایی کامل به طراحی محیط داخلی و چیدمان به همراه به کارگیری از رنگ و به کارگیری عناصر بصری در دروس طراحی مفهومی در جهت چیدمان و دکوراسیون داخلی آموزش میبینند.

اهداف دوره دکوراسیون داخلی

پس از گذراندن دوره مقدماتی دانشپذیران اشراف کامل بر محیط و چیدمان و تغییر کاربری محیطی مانند منزل را خواهند داشت و با بکارگیری دروسی مانند : مواد و مصالح و سیک شناسی و متره و برآورد و مدیریت پروژه به مباحث تئوری این دوره آگاه شده و با به کارگیری فنون درست چیدمان به طراحی دکوراسیون در فضاهای مختلف از جمله فضای اداری،لابی،غرفه،اتاق مدیریت و …. میپردازند.

مخاطبین دوره

دانشجویان مرتبط معماری ، معماری داخلی ، هنر ، دانشجویان غیر مرتبط و حتی مخاطبین آزاد

مدرک معتبر دوره دکوراسیون داخلی

پس از گذراندن این دوره های تخصصی مهارت کمک طراح معماری در دوره مقدماتی و طراح معمار در دوره پیشرفته را خواهند داشت.

بازار کار دکوراسیون داخلی

شرکت های مهندسی و طراحی داخلی،مشاوره در امر دکوراتوری در برندهای مختلف شامل دکوراسیون ، انتخاب مبل ، صندلی و …
و هرآنچه مرتبط با رنگ ، اندازه ، فرم در محیط داخلی می باشد را می توانند شرکت کنند.
با ارائه مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای

[/ux_image_box]