لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

همه چیز درباره سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

اگر یک کسب و کار آنلاین دارید و سئو کار می کنید. ممکن است اصطلاحات سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه را در نتایج گوگل شنیده باشید. در اینجا به طور خلاصه به این می پردازیم که سئو کلاه سفید و کلاه سیاه چیست؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

 

سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

سئو کلاه سفید

این سئو  مجموعه ای از تکنیک های استاندارد و پایه در بحث های سئو است که تمرکز اصلی آن بر جذب کاربران مورد نظر و واقعی به بهترین و ایده آل ترین شکل ممکن است. با این تعریف ساده می توان دریافت که بهترین نوع سئو است. در نتیجه شما به عنوان صاحب سایت، رضایت مخاطب و موتورهای جستجو را به طور همزمان جلب می کنید. اما همانطور که قبلا ذکر کردیم، کسب رضایت کاربر به طور خودکار به معنای کسب رضایت موتور جستجو است.
در این نوع سئو معیار اصلی بهبود عملکرد و بهینه سازی سایت در صفحات نتایج موتورهای جستجو از روش های استاندارد و روش های مشخص شده است. برخی از مهم ترین این روش ها استفاده قانونی و مناسب از کلمات کلیدی، بک لینک، لینک های داخلی و خارجی، تمرکز بر تولید محتوا و بازاریابی و در نهایت جذب ترافیک ارگانیک و افزایش سطح فضا می باشد.

اگرچه فرآیند این نوع سئو زمان بر است. اما نتایج آن فوری است. همچنین استراتژی های مورد استفاده در این نوع سئو شامل جرایم آنلاین موتورهای جستجو نمی شود. این مشکل با کمترین درصد ریسک روی کسب و کار آنلاین شما تاثیر می گذارد. بنابراین، می توانید به پشتیبانی طبیعی موتورهای جستجو نیز اعتماد کنید.

سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

نتایج جستجوی گوگل با سئو کلاه سفید

هنگامی که از طریق این سئو در نتایج گوگل ظاهر می شوید، کاربرانی که در سایت شما قرار می گیرند، مخاطبان هدف شما هستند که ما به آن نتایج ارگانیک می گوییم.
اگر در صفحات و لینک های اول گوگل با نتایج واقعی و بدون تحریف ظاهر می شوید. احتمال بازگشت مخاطبان و مشتریانی که از سایت شما بازدید می کنند به وب سایت شما بیشتر می شود. زیرا نتایجی که در گوگل رتبه خوبی دارند، نتایجی هستند که کاربران خواهند دید.

 

سئو کلاه سیاه

این نوع سئو شامل تاکتیک های کاملا غیرقانونی و غیرطبیعی از دید موتورهای جستجو می باشد. با به کارگیری این روش ها، اگرچه امکان نمایش در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) در زمان بسیار کمتری نسبت به روش های طبیعی وجود دارد. اما این روش ها ریسک زیادی نیز دارند. گوگل در بیانیه های متعددی رسماً استفاده از این روش ها را ممنوع و خلاف قوانین خود اعلام کرده است. هر وب سایتی که این قوانین را نقض کند مشمول جریمه های سنگین گوگل خواهد شد و در موارد حاد از تمامی صفحات جستجوی گوگل حذف خواهد شد.

با این حال، وب سایت های کلاهبرداری زیادی وجود دارند که از این روش ها برای دور زدن قوانین گوگل استفاده می کنند. گوگل با به روزرسانی الگوریتم های خود در فواصل زمانی معین و مسدود کردن تکنیک های جدید این روش، صدها هزار سایت کلاهبردار را شناسایی می کند.

واضح ترین تکنیک های مورد استفاده، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی یا پر کردن کلمات کلیدی است. استفاده از کلمات و برچسب های غیر مرتبط با محتوا، استفاده از متن یا لینک های مخفی تکنیکی به نام پنهان کاری است. استفاده از مطالب تکراری و … اشاره کنید.

سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

یکی از تکنیک های سئو کلاه سیاه

یکی از تکنیک‌های که امروزه در اینترنت از آن استفاده می‌کنند و شما را با این تکنیک‌ها گول می‌زنند این است که برای شما هزینه زیادی می‌برند و برای مدت کوتاهی وب‌سایت شما با روش بک لینک به نتیجه می‌رسد.

سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

سخن آخر

 

ما در اینجا سعی داشتیم شما را با سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه آشنا سازیم. توضیحات داده شده در این مقاله به شما کمک خواهد کرد که سایتی ایمن با توجه به قوانین گوگل و مورد رضایت کاربرانتان داده باشید.

 

به این post امتیاز دهید