میدونستی میتونی رزومه خودت رو بصورت رایگان توی سایت ما ثبت کنی؟! ثبت رزومه رایگان

بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای در شرق تهران

آموزشگاه مجتمع فنی رهرو

آموزشگاه رهرو دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ ای کشور در اسفند ماه 1379 با هدف آموزش های دوره های فنی و حرفه ای تاسیس شد. آموزشگاه رهرو واقع در نارمک در ساختمانی سه طبقه مجهز به شبکه رایانه‌ای و فضای آموزشی استاندارد در تمامی رده های سنی خردسالان، کودکان و نوجوانان، و گروه سنی بزرگسال آماده خدمت رسانی آموزشی به متقاضیان یکی از بهترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای در شرق تهران می باشد. آموزشگاه رهرو مشغول به برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی در زمینه های گوناگون چون آموزش های تخصصی، آموزش های مهارتی بازار کار، دوره های بین المللی و دوره های بلند مدت و کوتاه مدت را برگزار میکند .

آموزشگاه رهرو جنب ایستگاه متروی جانبازان قرار دارد و دسترسی بسیار خوبی از طریق اتوبوس و تاکسی نیز دارد.

دوره آموزش اتومکانیکدوره آموزش کاربر رایانه - آموزشگاه مجتمع فنی رهرودوره آموزش گردشگری دیپلم فنی و حرفه آموزشگاه مجتمع فنی رهرو

ویژگی ها و خدمات آموزشی آموزشگاه رهرو

آموزشگاه مجتمع فنی رهرو واقع در نارمک مجهز به کتاب فروشی نیز می باشد که با در نظر گرفتن فاصله نارمک تا مراکز فروش کتاب واقع در آزادی، در صرفه جویی در زمان متقاضیان بسیار موثر می باشد. همچنین فضای پارک برای خودرو در اطراف آموزشگاه موجود است.

آموزشگاه فنی و حرفه ای رهرو از بهترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای شرق تهران محسوب میشود که با مدیریت خانم خلیلی آزاد و با سابقه‌ی فعالیتی بیش از 20 سال مشغول به آموزش دوره‎های مختلف می‌باشند.

دوره طراحی سایت با وردپرس | WordPressدوره کارگاه آموزش حسابداری - آموزشگاه فنی حرفه ای رهرودوره آموزش اتوکد | autocad

این مرکز با حضور اساتید مجرب خود با برگزاری کلاس های خصوصی و گروهی در تمامی دوره ها موفق شده تا شمار زیادی از کار‌آموزان را به اهدافشان برساند.

دوره آموزش اسکچ آپ | SketchUpآموزش تولید محتوا | کارگاه | ورکشاپ | تولید محتوا - آموزشگاه مجتمع فنی رهرودوره آموزش حسابداری ویژه اشتغال و بازار کار آموزشگاه فنی و حرفه ای رهرو - آموزش هلو و اصول حسابداری