لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تولید برنامه برای آیفون

[ux_image_box img=”686″]

اگر تا به حال علاقه مند بودید که یک اپلیکیشن iOS برای بلاگ، تجارت یا هر سرویس دیگری بسازید اما همیشه به خاطر محدودیت زمان و پول از این علاقه‌ی شخصی منصرف شدید، نگران نباشید. به دلیل اینکه این محدودیت برای چند سال اخیر بوده و امروزه برای وارد شدن به دنیای موبایل دردسری وجود ندارد. برای این کار نیاز به پول و زمان زیادی ندارید. از آنجاییکه برنامه های متنوع موبایل در دسترس هستند، هر کسی می‌تواند با کمی استعداد یک اپلیکیشن بدون نیاز به کدنویسی بسازد.

۱) Appery.iO
یک پایه برای  اپلیکیشن های موبایل است و به شما اجازه ایجاد اپلیکیشن iOS را می‌دهد، همچنین ساخت اپ های Android و Windows را آسان می‌سازد. برای این نرم افزار نیازی به دانلود یا نصب ندارید و شروع به کار با آن آسان است. می‌توانید با آن یک رابط کاربری بسازید و به راحتی وقتی که اپ شما آماده شد، آن را به مشتریان خود واگذار کنید.

۲) TheAppBuilder

یک نرم افزار است که می‌تواند برنامه های Android و iOS را با اهداف متفاوت ایجاد کند و بیشترین کاربرد آن برای اپ هایی است که هدفشان اطلاع رسانی وقایعی است که برای کاربران اتفاق می‌افتد. AppBuilder یک ابزار آنلاین و در دسترس است که به شما ساخت محتوای برنامه و اولین تغییرات مربوطه را آموزش می‌دهد.

۳) Good Barber

Good barberیک محیط نرم افزاری است که به شما اجازه ایجاد انواع اپ بدون نیاز به هیچ کدی را می‌دهد. این اپ دارای ۹ قالب رنگارنگ است.  همچنین  با استفاده از آن به صورت رایگان یک نسخه‌ی موبایل از وب سایت را به موازات اپ iOS خودتان به دست خواهید آورد.

۴) Mobile Roadie

این اپ همه نوع کلمات کلیدی، اخبار گوگل، RSS، و…را پشتیبانی می‌کند و به کاربرانتان اجازه گپ و گفت در محیط واقعی را می‌دهد. می‌توانید اپلیکیشن Mobile Roadie را بر روی انواع گوناگون دستگاهها نصب کرده و به عنوان یک کاربر معمولی  کیفیت اپ خودتان را چک کنید و همچنین  با اتصال به اپلیکیشن محتوا را  مستقیما به اپ مربوطه اضافه کنید و آن را به وب سایت یا وب گاه خودتان انتقال دهید.

۵) Appy Pie

یک محیط برپایه cloud برای موبایل است که به شما اجازه تولید اپلیکیشن بدون هیچ مهارت برنامه ریزی را می‌دهد و در نهایت می‌توانید پس از آماده شدن اپ، آن را در  iTunes و  Google play منتشر کنید.

[/ux_image_box]

به این post امتیاز دهید