لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
آموزشگاه مجتمع فنی رهرو

مدارک مورد تایید سازمان فنی وحرفه ای

لازم است بدانیم : گواهینامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای از سال ۱۳۹۲ فقط به صورت الکترونیکی ارائه میگردد.این مدارک به علت دارا بودن کد ملی آموزش شغل ، بین المللی هستند. در دیگرکشورها معتبراست  و به رسمیت شناخته می شود . قابل توجه برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند این است ،که این مدارک به علت دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار در ۱۸۶ کشور دنیا معتبر می باشد و دارای امتیاز بالا برای امر مهاجرت میباشد .

انواع مدارک ارائه شده توسط سازمان فنی حرفه ای کشور

مدراک رسمی

مدارک مورد تایید

مدارک گذر مهارتی

مدارک رسمی سازمان فنی حرفه ای

  • لازم است بدانیم گواهی نامه های مهارت فنی حرفه ای که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر شده و برای مدت مشخص دارای اعتبار قانونی بوده و قابل تایید است و بعد از گذشت این مدت نیز قابل تمدید است .
  • گواهینامه های صادرشده از سوی شرکت ها و موسسات آموزشی متفرقه دیگر مغایر با مقررات بوده و فاقد ارزش قانونی است.
  • گواهینامه های صادر شده از سوی سازمان آموزش فنی وحرفه ای قابل استعلام در سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای می باشد و  از هر جای دنیا به راحتی میتوان استعلام این گواهینامه های بین المللی را  از لینک زیر دریافت نمایید و پرینت بگیرید .
  • با تایپ کلمه استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای یا سایت tehrantvto.ir
  • گواهینامه یا مدارک رسمی سازمان فنی و حرفه ای نشان دهنده مهارت فرد در رشته و حرفه ی مربوطه می باشد و در اصل ترجمه رسمی آن به همراه تائید دادگستری و وزارت امور خارجه، حکم یک سند بین المللی را خواهد داشت و کار آموز میتواند با ارائه ترجمه رسمی مدارک فنی حرفه ای، از مزایای بهره مند شود.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

404041#*6655*

به این post امتیاز دهید