نرم افزار های کاربردی رشته عمران

نرم افزار های کاربردی رشته عمران AutoCAD اتوکد نرم‌افزاری است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. این نرم‌افزار توسط شرکت اتودسک ارائه شده و به کاربران ترسیمات دوبعدی و سه بعدی را میدهد. MATLAB متلب نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی است . و واژهٔ متلب به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه‌است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه‌است، این قابلیت، ارتباط بهتری را میان برنامه‌های کاربردی نوشته‌شده با متلب و کاربران برقرار می‌کند. ETABS نرم افزار ETABS یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. قابلیت این نرم افزار طراحیو تحلیل این نوع سازه ها جهت گیری شده است. و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد. SAFE نرم افزار safe یک نرم افزار عمران است که برای طراحی کف بتنی کاربرد دارد. این مجموعه از استانداردهای موجود در حوزه عملیاتی بودن طرح و خلاقیت آن بهره می گیرد و می تواند امکانات تازه‌ای در اختیار کاربران قرار دهد. SAP این نرم‌افزار تمامی نیازهای لازم برای طراح را یکجا فراهم می آورد و در ساخت سازه‌ها به طور عملی مورد استفاده قرار می گیرد. قالب‌های آماده د ر این نرم افزار باعث می‌شود که طراح قادر به شبیه‌سازی طرح‌های بسیار پیچیده باشد.
امتیاز

AutoCAD

نرم افزار اتوکد نرم‌افزاری است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. این نرم‌افزار توسط شرکت اتودسک ارائه شده و به  کاربران ترسیمات  دوبعدی و سه بعدی را میدهد.

MATLAB

متلب نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی است .  و واژهٔ متلب به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه‌است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه‌است، این قابلیت، ارتباط بهتری را میان برنامه‌های کاربردی نوشته‌شده با متلب و کاربران برقرار می‌کند.

ETABS

نرم افزار ETABS یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد.

قابلیت این نرم افزار طراحیو  تحلیل این نوع سازه ها جهت گیری شده است. و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد.

 

SAFE

نرم افزار safe یک نرم افزار عمران است که برای طراحی کف بتنی کاربرد دارد. این مجموعه از استانداردهای موجود در حوزه عملیاتی بودن طرح و خلاقیت آن بهره می گیرد و می تواند امکانات تازه‌ای در اختیار  کاربران قرار دهد.

SAP

این نرم‌افزار تمامی نیازهای لازم برای طراح را یکجا فراهم می آورد و در ساخت سازه‌ها به طور عملی مورد استفاده قرار می گیرد. قالب‌های آماده د ر این نرم افزار باعث می‌شود که طراح قادر به شبیه‌سازی طرح‌های بسیار پیچیده باشد.

لطفا به این صفحه امتیاز دهید!
[کل: 1 میانگین: 5]