لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
آموزشگاه مجتمع فنی رهرو

کدامیک از مدارکی که آموزشگاه ها به ما ارائه میدهند دارای ارزش ترجمه است؟

کدامیک از مدارکی که آموزشگاه ها به ما ارائه میدهند  دارای ارزش ترجمه است می تواند جهت مهاجرت به ما کمک کند؟ برخی از مراکز قدیمی آموزش که با تبلیغات زیاد توانسته اند بدند سازی نمایند و اسم خود را در کشور معروف نمایند. و با ایجاد شعبه همه جا به جشم خورند ، شاید این را القا کنند که شاید مدارک آنها معتبر هم هست ؟ متاسفانه دوره ها را  با هزینه های بالا برگزار مینمایند و در آخر هم گواهینامه داخلی آموزشگاه  تقدیم کارآموز می گردد و تا زمانی که استفاه خاص یا کار مهاجرت یا امورد دیگر نداشته باشد متوجه این مهم نخواهد شد .

کدام مدرک است که در خارج  از کشور بیشترین  امتیاز را دارد و در داخل کشور بیشترین اعتبار راداست ؟

همانطور که مستحضرید موسسات ، نهادها و ارگان های زیادی مدعی آموزش در کشورهستند وبا تبلیغات زیاد توانسته اند کارآموزان زیادی را جذب نمایند .  جهاد دانشگاهی، موسسات تحت نظارت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، موسسات آموزشی مستقل، آموزشگاههای آزاد فنی حرفه ای، سرای محله وابسته به شهرداری، شرکتهای خصوصی وموسساتی که آز آموزش و پرورش اخذ مجوز داشته اند و …   همگی خود را مدعی آموزش و ارائه مدارک معتبر می دانند ، اما به واقع معتبرترین و ارزشمند ترین گواهینامه و مدرک را که هم اعتبار داخلی و هم خارجی و هم ارزش بین المللی دارد را تنها مدارکی دارند که از سوی سازمان آموزش فنی وحرفه ای صادر میگردند. ما به شما اطمینان میدهیم بهترین کیفیت آموزشی را با بهترین شرایط ثبت نام در بهترین آموزشگاه شرق تهران  سپری نمایید .

از دیگر مزایای مدارک فنی و حرفه اینمونه مدرک فنی و حرفه ای آموزشگاه رهرو

  • اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای
  • امکان ارتقاء شغلی در محل کار
  • امکان جذب سریعتر در موسسات  و شرکتها مختلف
  • دریافت وامهای مختلف با ارائه گواهینامه دریافتی از سازمان فنی و حرفه ای
  •  امکان دریافت وام خود اشتغالی
  • امکان دریافت پروانه کار مشاغل خانگی
  • لازم بذکر است بدانیم مدارک اخذ شده مورد تایید سازمان جهانی کار است
  • جایگزین مدارک دانشگاهی میباشد.  .

همچنین شما میتوانید با گذراندن دوره روش تدریس یا پداگوژی و در یافت کارت مربیگری به عنوان مربی در آموزشگاه های فنی و حرفه ای جذب و مشغول تدریس شوید.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

به این post امتیاز دهید