سطح اساتید در آموزشگاه فنی و حرفه ای رهرو
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در pinterest

سطح علمی اساتید در آموزشگاه فنی و حرفه ای رهرو

در مجتمع آموزشی رهرو به راحتی میتوان گفت گلچینی از بهترین اساتید فنی و حرفه ای مشغول به فعالیت هستند .اساتید با تجربه تدریس و روزمه کاری عالی ، اساتید با مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری و حداقل 5 سال سابقه تدریس مفید در آزمونهای پداگوژی ( روش تدریس ) فنی و حرفه ای شرکت مینمایند و پس از ارائه مدارک تحصیلی و شغلی و مدارک پداگوژی وارائه نتایج آزمایشات عدم اعتیاد و سوء پیشینه ، موفق به دریافت کارت مربیگری از سازمان آموزش فنی و حرفه ای میگردند.
اساتید مسلط به ارائه دروس تئوری و عملی میباشند . با توجه به اینکه در شاخه فنی و حرفه ای ، حرفه کاری و دروس تئوری تواما ارائه میگردد. کارآموزان شرکت کننده درکلاسها برای بازار کار آماده میگردند . و با دریافت مدارک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای میتوانند ،هم جهت دریافت جواز کسب ( برای برخی از رشته ها ) و هم برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل اقدام نمایند و همچنین در صورتی که نیاز به دریافت وام داشته باشند سارمان آموزش فنی و حرفه ای این امکان را فراهم آورده تا بتوانند از تسهیلات ویژه مدارک استفاده نمایند .

لارم بذکراست اساتید مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای رهرو در دانشگاه های معتبر کشور نیز تدریس دارند و مقاله های ایشان در مجلات و سایتهای معتبر به چاپ رسیده است . که در مقالات همین سایت نیز تعدادی از مقالات درج گردیده .

[yasr_visitor_votes size=”large”]

به این post امتیاز دهید