لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
لوگو سفید مجتمع فنی رهرو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سطح اساتید در آموزشگاه فنی و حرفه ای رهرو

سطح علمی اساتید در آموزشگاه فنی و حرفه ای رهرو

در مجتمع آموزشی رهرو به راحتی میتوان گفت گلچینی از بهترین اساتید فنی و حرفه ای مشغول به فعالیت هستند .اساتید با تجربه تدریس و روزمه کاری عالی ، اساتید با مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری و حداقل 5 سال سابقه تدریس مفید در آزمونهای پداگوژی ( روش تدریس ) فنی و حرفه ای شرکت مینمایند و پس از ارائه مدارک تحصیلی و شغلی و مدارک پداگوژی وارائه نتایج آزمایشات عدم اعتیاد و سوء پیشینه ، موفق به دریافت کارت مربیگری از سازمان آموزش فنی و حرفه ای میگردند.
اساتید مسلط به ارائه دروس تئوری و عملی میباشند . با توجه به اینکه در شاخه فنی و حرفه ای ، حرفه کاری و دروس تئوری تواما ارائه میگردد. کارآموزان شرکت کننده درکلاسها برای بازار کار آماده میگردند . و با دریافت مدارک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای میتوانند ،هم جهت دریافت جواز کسب ( برای برخی از رشته ها ) و هم برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل اقدام نمایند و همچنین در صورتی که نیاز به دریافت وام داشته باشند سارمان آموزش فنی و حرفه ای این امکان را فراهم آورده تا بتوانند از تسهیلات ویژه مدارک استفاده نمایند .

لارم بذکراست اساتید مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای رهرو در دانشگاه های معتبر کشور نیز تدریس دارند و مقاله های ایشان در مجلات و سایتهای معتبر به چاپ رسیده است . که در مقالات همین سایت نیز تعدادی از مقالات درج گردیده .

[yasr_visitor_votes size=”large”]

به این post امتیاز دهید